Zajęcia nauki gry na gitarze

Spotkanie towarzyskie, grill, ognisko, urodziny, Dzień Mamy, wspólne kolędowanie i ballada pod oknem ukochanej to tylko niektóre z sytuacji, w których nieocenioną pomocą stanie się gitara i oczywiście umiejętność grania na niej. Ten kojarzący się chyba najbardziej z Hiszpanią instrument należy do najpopularniejszych na świecie i - jak dla mnie - jednym z najprostszych do nauczenia się. Oczywiście, żeby osiągnąć poziom rockowych mistrzów riffów, potrzeba wielu lat i wielu godzin nauki, to granie przy ognisku nie wymaga już tyle trudu. Gitara jest instrumentem (wszyscy muzycy omijają te zdanie), który pozwala nam na grę bez znajomości zasad teorii muzyki - wystarczy nauczyć się kilku chwytów, podstawowych bić gitarowych i... grać! Tutaj jednak potrzebne będą: trochę chęci, samozaparcia i ćwiczenie.
Trud włożony w naukę gry na gitarze na pewno się opłaci, czasami nawet w momentach, w których nigdy byśmy się tego nie spodziewali...

Nauka gry na gitarze jest prowadzona przez p. Arkadiusza Niewęgłowskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą na tym instrumencie zarówno w stopniu podstawowym jak i średniozaawansowanym.
Zajęcia odbywają się wg harmonogramu zamieszczonego w zakładce plan zajęć.